Електроопалення

Економне Електроопалення ERAFLYME

Електричні обігрівачі від компанії ЕРАФЛАЙМ - це швидке вирішення складних проблем з електроопаленням. Обігрівачі можуть використовуватися не лише для додаткового опалення (в якості допомоги основному, або в міжсезонні), але і як основне електроопалення, повністю автономне. Електроопалення на даний момент є найбільш практичним і економічним способом обігріва будь-якого Вашого приміщення. Зараз можна не залежати від подачі газу або центрального опалення, і як раз електричне опалення є чудовою альтернативою газової та центральної подачі тепла. Завдяки вбудованому цифровому терморегулятору, опалювальний прилад набуває багато функцій і режимів. Терморегулятор в обігрівачі виступає міні-котлом, що дозволяє без зайвих витрат і труднощів встановити систему автономного електроопалення в квартирі, на дачі, або в офісі. Обігрівачі Flyme підходять під дозвільну систему отримання договорів на електроопалення, а також мають всі необхідні висновки і сертифікати якості.

Плюси Економічного Електроопалення ERAFLYME істотні:

  • Опалення без котла і труб.
  • Встановлення системи без зайвих проблем (просто увімкніть в розетку, і налаштуйте обігрівач під себе).
  • Безпека і комфорт. Наше електроопалення не виділяє продуктів горіння, не змінюють склад повітря і не перепалюють кисень.
  • Не потребує дороговартісного обслуговування.
  • Значно дешевше за інші системи опалення.
  • Споживає електроенергію лише за потребою (економія Ваших коштів), функція клімат-контроль.
  • Можливість встановити і підтримувати комфортну температуру в кожному приміщенні окремо і в автоматичному режимі.
  • Можливість включити графік роботи за розкладом, з добовим і тижневим циклом 7/24.

Можемо зробити висновок, що на сьогодні електроопалення без котла і труб, не просто реально, але і є більш сучасною альтернативою котлам і тепловим насосам.

Ми пропонуємо широкий вибір обігрівачів. Всі вони відрізняються за типом і способом обігріву, що дає можливість підібрати обігрівач абсолютно під будь-які умови і типи приміщення. Всі обігрівачі FLYME зроблені з якісних матеріалів, а вбудована автоматика довговічна.

 

Які види електроопалення існують?

Існує маса електроприладів для створення автономної системи опалення. У нас Ви знайдете широкий асортимент опалювальних приладів. Всі вони відрізняються за типом і способом обігріву, що дає можливість підібрати кращий обігрівач абсолютно під будь-які умови і типи приміщення. Ми виділяємо два основних види обігріву приміщення.

Конвекційний тип опалення - холодне повітря, надходячи знизу обігрівача, нагрівається від ТЕНа (нагрівального елементу), і вже тепле повітря піднімається вгору. До приладів конвективного типу відносяться: Електрорадіатори, Електричні конвектори, Металеві панелі (конвекційно-інфрачервоний тип, конвекція переважає).

Інфрачервоний тип опалення - випромінює в усіх напрямках інфрачервоні хвилі. Вони проходять крізь повітря не прогріваючи його - потрапляючи на будь-яку поверхню, теплове випромінювання віддає їй теплову енергію. Далі вже вона стає джерелом тепла. Прилади інфрачервоного типу обігріву: Інфрачервоні керамічні обігрівачі.

Аби електроопалення приносило затишок, тепло і було економічним у використанні, наші фахівці грамотно проведуть розрахунок необхідної потужності для Вашого приміщення. А також дадуть пораду щодо вибору виду електроприладу, виходячи з типу приміщення, висоти стель, наявності утеплення і багатьох інших факторів.

Купити окремо терморегулятор можно за посиланням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Розрахувати потужність системи електроопалення ⟶

 

Відповіді на типові запитання

Електробігрівачі ERAFLYME, які переваги?

Завдяки вбудованій автоматиці, Обігрівачі від компанії ERAFLYME – економічні, зручні у використанні, баготофункційні, а також безпечні.

Які Обігрівачі частіше обирають для опалення будинку та квартири?

Для опалення будинку, квартири частіше обирають – Керамічні панелі, Металеві панелі, Електрорадіатори

Які Обігрівачі підходять для опалення офісу?

Для обігріву промислових і cкладських приміщень ідеально підійдуть Металеві панелі.

Як зробити Опалення ERAFLYME ще дешевше?

Ми пропонуємо Терморегулятори та комплекти для збірки Економного Електроопалення своїми руками. Це буде значно дешевше.
+38 (098) 22-85-220