Станьте дилером енергозберігаючого опалення та рушникосушок!

 

Шановні партнери!

 

Ми намагаємося створювати індивідуальні умови роботи для кожного клієнта, підбираючи найбільш зручну форму співпраці. Якщо у вас є якісь побажання або пропозиції, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково знайдемо взаємовигідне рішення.

Компанія ЕРАФЛАЙМ суттєво відрізняється від інших виробників і продавців електричного опалення, терморегуляторів та електричних рушникосушок. Ми прагнемо бути кращим партнером для Вас, пропонуючи продукцію найвищої якості, професійний сервіс і супровід, а також продукцію за конкурентоспроможною ціною і вигідними для вас умовами співпраці.

Працюючи з нами ви отримуєте:

 • високоякісний сертифікований товар з гарантією і сервіс центром;
 • широкий асортимент - всі види електроопалення і рушникосушок;
 • продукцію відомого бренду, більше 20 років досвіду в цій галузі;
 • індивідуальний підхід і можливість працювати з нашого складу;
 • завжди в наявності на нашому складі для оперативної відправки;
 • маркетингову підтримку і допомогу в роботі з маркет-плейс;
 • розміщення вашого офлайн магазину на карті наших партнерів.


УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ

Постачання товару здійснюється за заявками Покупця за цінами, визначеними відповідно до прейскуранта, який є чинним на момент замовлення. Заявки можуть направлятися Покупцем з використанням будь-якого узгодженого Сторонами способу зв'язку. Заявки повинні містити інформацію щодо найменування, асортименту та кількості товару, що замовляється.

 

УМОВИ ДОСТАВКИ

Відвантаження товару здійснюється після отримання оплати за рахунком, зі складу виробника. Термін, спосіб, вибір перевізника і вартість доставки замовлення встановлюються додатково. Найменування, асортимент і кількість товару, вказані в рахунку, можуть бути змінені тільки після додаткового узгодження сторонами.

 

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Фізична особа має право повернути товар впродовж 14-ти календарних днів після покупки відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-XII

 • Повернення товару після користування, без упаковки або з пошкодженнями не є можливим. Але може бути прийнятим до нашого сервіс центру для оплачуваного ремонту.
 • Доставка товару на склад повернення відбувається за рахунок клієнта.

Юридична особа може повернути товар протягом 14-ти календарних днів з дати продажу (дня виставлення рахунку-фактури) компанією ТОВ «ЕРАФЛАЙМ».

 • Для повернення товару, юридична особа повинна підготувати заяву на повернення та виписати зворотну накладну.
 • Товар може бути повернутий частково, або в повному обсязі, але кратно пакуванню.
 • Упаковка і товарний вигляд мають бути збережені.
 • Товар повинен бути доставлений клієнтом до складу ТОВ «ЕРАФЛАЙМ».

Католог продукції FLYME та ERAFLYME:

 

 

Шановні Партнери, дотримання "рекомендованої роздрібної ціни" (РРЦ) є обов'язковим для всіх партнерів та клієнтів нашої компанії! Дане правило впроваджене з метою забезпечення прозорих і чесних правил продажу нашої продукції для всіх учасників ринку та забезпечення сталого прибутку від продажу!

РРЦ на весь асортимент продукції або потрібну вам групу товару ви можете завжди перевірити на нашому офіційному онлайн ресурсі www.flyme.ua. В розділі "співпраця" скачати актуальний прайс та каталоги. Друковані каталоги можна замовити у менеджера який обслуговує ваші заявки.

Рекомендована роздрібна ціна має бути вказана з точністю до однієї копійки на всіх онлайн та офлайн вітринах, цінниках тощо... Ви маєте право робити знижку або використовувати власну програму лояльності для покупців виключно в особистому порядку, ніяким чином це не публікуючи і не поширюючи!

У разі порушення правил публікування ціни, правил обслуговування клієнтів, оформлення вітрини та інших, вам буде повідомлено про зауваження. При не своєчасних виправленнях -  зменшено розмір знижки, а при повторному порушенні - розірвання ділових відносин! Ми прагнемо щоб клієнти довіряли нашому бренду і отримували висококваліфікований сервіс, а об'єм ваших продажів ріс в геометричній прогресії.

Дякуємо Вам за співпрацю і взаєморозуміння!

З питань співпраці звертайтесь:

Романюк Наталія – natali@eraflyme.com.ua    +38 (073) 756-56-52    +38 (097) 756-56-52 (Viber)

Заявка на співпрацю

* Iм'я

* Телефон

* E-mail

Коментар

+38 (098) 22-85-220