Сервіс компанії “ЕРАФЛАЙМ”

Товар сертифікований та підлягає гарантійному обслуговуванню у авторизованих сервіс центрах виробника. Гарантійне обслуговування здійснюється за умов передбачених у гарантійному талоні.  

Повернення товару належної якості відбувається за умов та в термін передбачений законодавством України! Транспортно-складські витрати, вартість доставки, пересилання та зберігання покупець несе самостійно. 

Товар з технічними несправностями, що виникли з вини виробника в момент покупки підлягає заміні або поверненню, якщо під час експлуатації підлягає безкоштовному ремонту після встановлення факту вини виробника сервіс центром, зворотня доставка в такому випадку не оплачується клієнтом.

З питаннями СЕРВІСУ І РЕМОНТУ звертайтесь будь ласка за адресою покупки або в централізований сервіс-центр ERAFLYME за адресою: м. Вишневе; вул Київська 4, тел. +38 096 920 21 15.

Маючи високий виробничий та кадровий потенціал наша Компанія, слідує головним курсом, який направлений на створення конкурентоспроможної продукції, максимальне задоволення потреб споживачів, а також інтересів зацікавлених сторін. Діяльність Компанії базується на принципах загального управління якістю та регламентована системою менеджменту якості згідно Європейських Стандартів (EC)

 

Гарантія та Сервіс FLYME

тел. +38 096 920 21 15

Скачати Гарантійний Талон на продукцію Flyme та Eraflyme

Cкачати Висновок СЄС

Скачати Паспорт Інструкцію на Обiгрiвачi Flyme та Eraflyme

Відео Обзори і Інструкції

Скачати Паспорт Інструкцію на Рушникосушки Flyme та Eraflyme

Скачати Cертифікат відповідності ERAFLYME конвектори, металічні панелі

Скачати Декларацію Безпеки Продукта

Настройка програматора ERAFLYME

Таблиця-Інструкція комплектації набору для самостійного збирання ЕЛЕКТРОРАДІАТОРА

 

Декларація Відповідності EC

Cертифікат Відповідності EC

 

Декларація якості продукту EraflymeПідтвердження безпечності продукту Eraflyme

Декларація про відповідність продукції ЕрафлаймДекларація про відповідність продукції Ерафлайм

 

 

+38 (098) 22-85-220