Електричні рушникосушки

Скачати Каталог Рушникосушок ERAFLYME

Як правильно обрати електричну рушникосушку?

При виборі рушникосушки треба визначитися, для яких цілей вона Вам необхідна. Рушникосушки у ванній кімнаті можуть виконувати дві основні функції - сушка білизни і обігрів приміщення. Якщо Вам потрібна рушникосушка тільки для сушки білизни, то для таких цілей ідеально підходять моделі рушникосушок з нержавіючої сталі, фарбовані/кольорові. Потужність таких рушникосушок не має бути великою, тому у наших рушникосушок не більше 140 Вт потужності. Цього цілком достатньо, що б нагрівати поверхню до 60°С. Важливішими параметрами є зовнішній вигляд і функціонал. У функції звичайної рушникосушки входять: установка температури поверхні від 30°С до 60°С, таймер, блокування кнопок.

Інша справа, якщо Вам потрібна електрична рушникосушка для обігріву ванної кімнати. У цьому випадку треба бути уважнішим до вибору рушникосушки-обігрівача - треба визначиться з типом обігріву, потужністю, функціоналом. Компанія Flyme пропонує Вам керамічний обігрівач-рушникосушку, гібридного типу (конвективно-інфрачервоного), потужністю 600 Вт (це оптимальна потужність для ванних кімнат до 12кв.м.). В рушникосушку вбудовано терморегулятор з таким же функціоналом, як і у обігрівачів, так що він без проблем впорається з обігрівом Вашого санвузла.

Переваги електричних рушникосушок з терморегулятором ERAFLYME:

  •   Незалежність від центрального опалення, та централізованої гарячої води;
  •   Можливість встановлення де завгодно, а не тільки біля труби водопостачання;
  •   Не підвержен появи корозій та накопиченню солей;
  •   Не потребує періодичних чисток;
  •   Можливість управляти рушникосушкою, на цифровому регуляторі;
  •   Функція таймера з автоматичним вимкненням.

ЕЛЕКТРИЧНІ РУШНИКОСУШКИ

Модельний ряд електричних рушникосушок Eraflyme дає можливість зручного їх розташування у вашій ванні, за рахунок різноманітності моделей. Серед рушникосушок Eraflyme, кожен зможе знайти, те що йому більше підходить.

Величезна перевага наших рушникосушок електричних - це вбудований електронний терморегулятор, за допомогою якого можна точно задати температуру поверхні в градусах (температура не залежить від напруги в електромережі і від речей на перекладинах), також присутня функція таймера.

 

Відповіді на типові запитання

Які переваги рушникосушок ERAFLYME?

Неперевершена якость, кожна рушникосушка має терморегулятор і таймер часу. Завдяки цьому вироби зручні в користуванні і економічні.

Які існують типи рушникосушок?

Основні типи: Рушникосушки для сушки рушників і білизни, Рушникосушки 2в1 (для сушки та обігріву).

Які рушникосушки частіше купують у 2021 році?

Які є нові рушникосушки у виробника ERAFLYME?

Новинкою 2021 року стали Чорні та Білі Рушникосушки – мають не тільки сучасний дизайн, але й чудовий функціонал!
(098) 228-52-20