Компанія ЕРАФЛАЙМ

ТОВ “ЕРАФЛАЙМ” була утворена в 2019 році в результаті об'єднання українських cтартапів в галузі розробки, виробництва та продажу електроопалення та електроніки. ЕРАФЛАЙМ – це український розробник і виробник електронних плат керування обігріваючими пристроями (повний цикл виробництва плат розташований на території України), а також безпосередньо обігрівальних пристроїв, оснащених блоками керування. Виробництво та логістичний центр розташовані у м. Вишневе, Київська область.

Місія – "Інновації для стійкого та комфортного майбутнього"

Візія – Розроблювати та впроваджувати сучасні інновації та технології у використанні електричної та теплової енергії, з метою створення комфортних умов життя людей та досягнення максимальної економії, раціонального використання електроенергії, збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь.

На сьогоднішній день компанія виготовляє та продає вироби різного спрямування:

 • ЕЛЕКТРОННІ ПЛАТИ КЕРУВАННЯ ОБІГРІВАЮЧИМИ ПРИСТРОЯМИ
 • ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ
 • ЕЛЕКТРОРАДІАТОРИ
 • ЕЛЕКТРОКОНВЕКТОРИ
 • КЕРАМІЧНІ ПАНЕЛІ ОПАЛЕННЯ
 • ІНФРАЧЕРВОНІ МЕТАЛЕВІ ПАНЕЛІ ОПАЛЕННЯ
 • ЕЛЕКТРИЧНІ РУШНИКОСУШКИ

Також компанія має три зареєстровані торгові марки:

“ЕРА+”

“ФЛАЙМ”- “FLYME”

“ЕРАФЛАЙМ”- “ERAFLYME”

Це бренди під якими об’єднані досвід та новаторські прагнення, щоб зробити цей світ кращим, саме тому всі наші розробки і продукти пов’язані зі сферою енергозбереження, вторинної переробки та здешевлення собівартості.

Ми гарантуємо максимальну якість товарів за помірну ціну і це суттєво відрізняє нас від конкурентів. Наші продукти несуть в собі тепло, затишок, естетику і максимальну функціональність для вашої оселі. Крім того Ви отримуєте суттєву економію у витратах на обслуговування вашого приміщення.

В першу чергу, хотілося б відзначити, що електронні блоки управління, що випускаються та використовуються у виробництві компанією «ЕРАФЛАЙМ» дозволили перетворити звичайні обігрівачі на «Модульну систему опалення». Так чи інакше, блок управління пристроєм, керуючи роботою обігрівача, працює як «Клімат- Контроль», створюючи в радіусі своєї дії (обігріву), задані користувачем параметри мікроклімату. Кожен випускаємий пристрій стає самостійною, повністю закінченою системою опалення, частиною гібридної системи, або частиною допоміжної системи. Під самостійною, повністю закінченою системою ми маємо на увазі основну автономну систему опалення приміщення, що складається тільки з обладнання, що обігріває, з блоками управління і повністю забезпечує її необхідною кількістю тепла. Тобто, це той варіант, коли в приміщення встановлені лише електричні нагрівачі з електронними блоками управління, які здатні повністю задовольнити потребу теплової енергії протягом усього опалювального сезону. Під гібридною системою управління ми розуміємо те, що система може складатися з двох і більше джерел генерації тепла, кожен з яких здатний виконувати функцію основного опалення залежно від змінн (змінних) поточних умов використання системи.Тобто, коли основним джерелом генерації теплової енергії може стати будь-яке з наявних джерел, відповідно до бажання або потреб користувача. Під допоміжною системою, ми розуміємо, що система опалення має чітко виражену класифікацію джерел генерації теплової енергії на «основний» і «допоміжний» . Коли електричні обігрівачі спочатку несуть на собі завдання «догріву» приміщення і нівелювання підтримуваної температури на заданому користувачем рівні.

Ми принципові щодо своєї справи тому:

-  пропонуємо інноваційні продукти електричного опалення та рушникосушок;
-  всі наші продукти надзвичайно високої якості, а ціна за них - помірна;
-  забезпечуємо максимальну зрозумілість і простоту у використанні наших продуктів;
-  постійний онлайн супровід та централізований сервіс;
-  допомога нашим клієнтам і партнерам в організації місць продажу, монтажу та логістики.

Ми бачимо наступні переваги нашої продукції:

 • Комфорт. Як можливість максимально наблизитись за параметрами обігріву приміщення до водяного опалення.
 • Надійність та довговічність. Як можливість використання протягом тривалого часу практично без обслуговування обладнання.
 • Економічність. Здатність раціонально використовувати кожен ват електричної енергії. Закони фізики не обдурити, але використати їх на своє благо, наше завдання!
 • Безпека. Забезпечення безпеки Споживача у використанні завдяки трьом, не взаємопов'язаним системам захисту: від короткого замикання, перегріву робочої поверхні, що гріє, відсутності заземлення.
 • Сучасний дизайн. "Класичний", "Лофт", "Модерн". Продукція виконана у сучасних тенденціях ринку опалювальної техніки.
 • Висока екологічність. Всі вироби, що випускаються компанією, повністю відповідають нормам і параметрам екологічної безпеки.
 • Будь-який пристрій, починаючи працювати в приміщенні, використовує вбудовані в нього алгоритми створення затишку та життєвого комфорту за індивідуальними параметрами користувача, при цьому мінімізує витрати електроенергії та навантаження на мережу.

Піклуючись про людей з різними потребами і можливостями ми завжди маємо декілька варіантів, щоб запропонувати вам, від мінімально необхідного до максимально функціонального.

+38 (098) 22-85-220